Zajímavosti

Od sezóny 2011/2012 působí tým TS Podbeskidzie ve fotbalové extratřídě.Těší nás, že patříme ke sponzorům tohoto klubu.

Szczyrk patří mezi nejvyhledávanější horské turistické lokality v Polsku. Je to nevelké rekreační městečko, které se odedávna těší velkému zájmu návštěvníků. Prohlédněte si stránky www.domkiwszczyrku.com.pl a prožijte dovolenou v těchto luxusních domcích postavených naší firmou.

Nabízíme k pronájmu dřevěné domy postavené naší firmou u golfového hřiště. „Modry Las je golfové hřiště světové úrovně, zasazené do krásné krajiny se vzrostlými borovými lesy, jezery napájenými pramenitou vodou a loukami plnými květin – zkrátka neobyčejné místo.“

Přinášíme dobrou zprávu všem příznivcům bydlení na vodě :) Plovoucí dřevěný domek je skutečností! Prohlédněte si fotografie této atypické zakázky v NAŠICH REALIZACÍCH (již zanedlouho).

Srdečně vás zveme do CZOCHA CAMPINGU, ležícího u Leśnianské přehrady, nedaleko zámku Czocha. Kempink s hotelem má rozlohu 30 000 m2 a nachází se v jedné z nejpřitažlivějších rekreačních lokalit Dolního Slezska. Objekt sousedí s oblastí Natura 2000, která zahrnuje nedaleké podzemní štoly se sídlišti netopýrů. Všechny dřevěné domky v tomto areálu byly postaveny naší firmou.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.